ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  Francja: płaca minimalna   Wstecz2/6Do produEuroposłowie aktywni w debacie o płacy minimalnej w PE  »
DATA: 2016-07-14
7 lipca 2016 r., czyli w ostatnim dniu sesji plenarnej w Strasburgu, Parlament Europejski debatował nad problemami sektora transportu w UE wywołanymi przez regulacje w zakresie płacy minimalnej uchwalonymi przez Niemcy i Francję.  

Rezolucja 14 państw przekazana do komisarz Bulc »
DATA: 2016-07-05
Przewoźnicy drogowi, którzy protestowali 30 maja 2016 r. w kilkunastu stolicach europejskich, przekazali wspólną Rezolucję przeciwko objęciu płacą minimalną niemiecką i francuską zagranicznych kierowców przedstawicielom Komisji Europejskiej w swoich krajach.  
Kolejne interwencje ZMPD skierowane do trzech ministrów »
DATA: 2016-07-04
Mimo podjęcia przez Komisję Europejską 16 czerwca br. postępowania wobec Francji, stało się konieczne stosowanie przez polskich przewoźników francuskich przepisów. Jednak Francja nie opublikowała niemal do ostatniego dnia czerwca niezbędnych informacji. W tej sprawie ZMPD podjęło interwencje.  
Prezydium IRU żąda natychmiastowego zawieszenia Loi Macron  »
DATA: 2016-06-27
Obradujące 23 czerwca w Genewie Prezydium Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego - IRU zażądało natychmiastowego zawieszenia francuskiego Loi Macron.  

MIiB: informacja o działaniach w sprawie Loi Macron i MiLoG  »
DATA: 2016-06-23
W odpowiedzi na prośbę ZMPD o podjęcie interwencji w sprawie MiLoG-u i Loi Macron zamieszczamy pismo Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa z informacją o dotychczasowych działaniach MIiB. 

KE wszczęła postępowanie przeciwko Francji, kontynuuje p-ko Niemcom  »
DATA: 2016-06-17
Komisja Europejska rozpoczęła 16 czerwca 2016 roku postępowanie wobec Francji w związku z zastosowaniem przepisów o płacy minimalnej do sektora transportu międzynarodowego. Podjęła też kolejne kroki formalne w sprawie Niemiec.  

Francja opublikowała przepisy uzupełniające 16 czerwca »
DATA: 2016-06-16
16 czerwca Francja opublikowała przepisy uzupełniające do ustawy Macrona. 

Bruksela: 14 czerwca br. przewoźnicy protestowali przeciw narzucaniu płacy minimalnej  »
DATA: 2016-06-15
Kolejny protest europejskich przewoźników drogowych przeciwko narzucaniu francuskich i niemieckich przepisów o płacy minimalnej odbył się 14 czerwca w Brukseli  w centrum europejskim, na rondzie Schumana. 

Bruksela: protest przewoźników (RELACJE W MEDIACH) »
DATA: 2016-06-15
Przewoźnicy z Polski i 10 innych krajów UE protestowali w Brukseli przeciwko restrykcyjnym przepisom wprowadzonym przez Berlin i Paryż.  
IRU wzywa do moratorium na Loi Macron »
DATA: 2016-06-15
IRU wezwało władze francuskie do wprowadzenia moratorium na wykonywanie Loi Macron przez międzynarodowych operatorów transportowych, ze względu na brak jakichkolwiek praktycznych informacji o sposobie jej wykonania.  
   archiwum    « 2/6 »
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6111452    Partner - giełda transportowa TimoCom