ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  W MEDIACH O TRANSPORCIE  

Prezydencie, zablokuj nadzór fiskusa nad ciężarówkami!

Firmy z branż przewozowej, logistycznej i paliwowej apelują do prezydenta Andrzeja Dudy, aby zablokował uchwaloną przez Sejm ustawę o systemie monitorowania transportu drogowego.

Trzy organizacje – Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, Polska Izba Paliw Płynnych oraz Polska Izba Spedycji i Logistyki – apelują wspólnie do prezydenta Andrzeja Dudy, aby nie dopuścił do wejścia w życie ustawy o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów i skierował ją do ponownego rozpatrzenia przez Sejm (..). Ustawa czeka już tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy.

Zdaniem przedstawicieli firm, ustawa może doprowadzić do upadku uczciwe, rodzinne przedsiębiorstwa, pogłębi kryzys w transporcie i spowoduje braki paliw na stacjach benzynowych.

(…) Jeśli w razie kontroli okaże się, że towar lub jego ilość nie zgadzają się ze zgłoszeniem, słone kary finansowe będą groziły dostawcy lub odbiorcy towarów. Kary dotkną też przewoźników oraz kierowców przewożących towar, którego ich zleceniodawcy nie zgłosili do rejestru (…).

Więcej na www.gazeta.pl

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6067090    Partner - giełda transportowa TimoCom