ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  W MEDIACH O TRANSPORCIE   Wstecz2/342Do produPolska liczy na kompromis ws. pracowników delegowanych »
DATA: 2017-06-19
Polska deklaruje możliwość wycofania sprzeciwu wobec unijnych przepisów dotyczących pracowników delegowanych w zamian za ustępstwa dotyczące transportu międzynarodowego.  
Wyniki przetargu na e-myto na przełomie 2017/18 r. »
DATA: 2017-06-19
Przetarg na krajowy system poboru opłat powinien zostać rozstrzygnięty na przełomie 2017 i 2018 r. - poinformował Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad Krzysztof Kondraciuk.  
Spada liczba zatrzymanych nietrzeźwych kierowców »
DATA: 2017-06-19
Z roku na rok policja zatrzymuje coraz mniej kierowców za prowadzenie auta po pijanemu.  
Ministerstwo Infrastruktury chce wyższych kar dla przewoźników »
DATA: 2017-06-19
W wyniku projektowanej nowelizacji ustawy o transporcie drogowym kary dla przewoźników będą wyższe o 30 proc. – alarmują Pracodawcy RP.  
Przewoźnicy ofiarą pakietu przewozowego »
DATA: 2017-06-19
Polscy przewoźnicy mogą nie udźwignąć wymiaru kar związanych z monitorowaniem transportu.  
Trybunał wypowie się o podwójnym karaniu przewoźników »
DATA: 2017-06-13
Przepisy ustawy o transporcie drogowym, które pozwalają stosować wobec tej samej osoby sankcję administracyjną i karną, mogą być niezgodne nie tylko z ustawą zasadniczą, ale także z Konwencją o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności. Tak wynika z opinii przedłożonych Trybunałowi Konstytucyjnemu.  
Polskie europosłanki: Pakiet Mobilności wymaga zmian »
DATA: 2017-06-09
Pakiet Mobilności, czyli propozycje Komisji Europejskiej regulujące działalność transportu drogowego w krajach UE, wymaga zmian. Niektóre zapisy mocno uderzają w polskie firmy. W Parlamencie Europejskim rozpoczął się proces konsultacji nad pakietem.  
Elżbieta Bieńkowska – ostatnia nadzieja Polski »
DATA: 2017-06-09
Komisarz Elżbieta Bieńkowska opracowała pakiet reform związanych z dyrektywą usługową. Cel: zwiększyć swobodę ich świadczenia przez przedsiębiorców z państw członkowskich na terenie innych krajów należących do Unii.  
Czy kierowcy pośpią w kabinach ciężarówek »
DATA: 2017-06-09
Polsce trudno będzie zablokować wprowadzenie obowiązku lokalnej płacy minimalnej dla kierowców w transporcie międzynarodowym.  
Pakiet Mobilności - rozmowa z posłankami do UE »
DATA: 2017-06-08
Radio TOK FM rozmawiało w Brukseli 7 czerwca o Pakiecie Mobilności w audycji „Co się stało?” z europosłankami  Danutą Jazłowiecką i Elżbietą Łukacijewską.  
   archiwum    « 2/342 »
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 5716173    Partner - giełda transportowa TimoCom