ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  Francja i Belgia: kary za nocleg w kabinie   1/2Do produGITD: kary za odbiór reg. tygodniowego okresu odpoczynku we Francji  »
DATA: 2016-03-22
Przekazujemy komunikat GITD.  
W podwójnej załodze przerwa tylko na postoju »
DATA: 2016-03-16
Francuskie służby kontrolne rozpoczęły nakładanie kar w sytuacji, jeśli drugi kierowca w załodze podwójnej odbiera przerwę wtedy, gdy pojazd jest w ruchu.  
Francja: intensywne kontrole odpoczynku w kabinie »
DATA: 2016-01-20
FNTR informuje, że francuskie służby kontrolne rozpoczęły intensywne kontrole dotyczące odbioru przez kierowcę regularnego odpoczynku tygodniowego w kabinie pojazdu.  

Francja: odpoczynek tygodniowy - wyjaśnienia »
DATA: 2015-05-08
Na stronach internetowych francuskiego Ministerstwa Ekologii, Zrównoważonego Rozwoju i Energii pojawiły się wyjaśnienia dotyczące stosowania przepisów zabraniających odbioru regularnego odpoczynku tygodniowego.  
ZMPD składa protest do europejskiego komisarza transportu  »
DATA: 2014-10-03
ZMPD pisze do europejskiego komisarza transportu Siima Kallasa: koncepcja walki z dumpingiem socjalnym wprowadziła krajowy protekcjonizm, który stoi w sprzeczności z zasadami wolnego wspólnego rynku w Europie. Z tej perspektywy wszyscy powinniśmy takie inicjatywy potępić.    
 
IRU zapowiada dalsze działania przeciwko protekcjonizmowi w transporcie »
DATA: 2014-10-03
IRU pisze do ZMPD, że będzie odwoływać się do instytucji UE, aby zwalczać destrukcyjne protekcjonistyczne przedsięwzięcia.  
Działania ZMPD w Brukseli »
DATA: 2014-10-03
Na początku września 2014 r. przedstawiciele ZMPD odbyli szereg oficjalnych spotkań  w Brukseli, podczas których przekazali swój sprzeciw wobec nowych przepisów dot. odbierania odpoczynku w kabinie.  
GITD potwierdza termin wejścia w życie przepisów francuskich »
DATA: 2014-10-03
W odpowiedzi na pismo ZMPD z 22 lipca 6 sierpnia 2014 r. otrzymaliśmy z GITD potwierdzenie,  że nowe francuskie przepisy dot. odbioru regularnego odpoczynku tygodniowego w kabinie ciężarówki obowiązują od 12 lipca br. 
Nowe przepisy oficjalnie przyjęto 11 lipca »
DATA: 2014-10-03
11 lipca 2014 r. formalnie opublikowana została zmiana francuskiego Kodeksu Transportowego.  
12 czerwca: jeszcze nieznany termin wejścia w życie nowych przepisów  »
DATA: 2014-10-03
Obecna modyfikacja (stan na 12 czerwca) francuskiego Kodeksu Transportowego zawiera nowe zakazy i znacznie ostrzejsze kary dla przewoźników i kierowców.  
   archiwum     1/2 »
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6111479    Partner - giełda transportowa TimoCom