ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  Ukraina: bieżące informacje   1/5Do produUkraina: ostrzeżenie dla podróżujących »
DATA: 2015-02-11
W związku z niesłabnącym napięciem w obwodach donieckim i ługańskim, utrzymującymi się zagrożeniami dla ludności cywilnej i trwającą operacją antyterrorystyczną, Ministerstwo Spraw Zagranicznych ponownie wzywa obywateli RP do opuszczenia obwodów donieckiego i ługańskiego oraz niepodejmowania pod żadnym pozorem podróży na ich teren.  
Ukraina (Krym): ostrzeżenie dla podróżujących  »
DATA: 2014-12-03
W związku z brakiem możliwości skutecznego sprawowania przez Konsulat Generalny RP w Odessie jakichkolwiek funkcji,(...) MSZ ponawia wezwanie do opuszczenia Krymu/ARK przez obywateli polskich i wzywa do nieudawania się na te tereny.    
Ukraina nie akceptuje rosyjskich karnetów TIR »
DATA: 2014-10-07
2 października Ukraina wprowadziła dodatkowe wymagania dla rosyjskich przewoźników transportujących towary pod osłoną karnetów TIR.  
Władze Ukrainy dopuszczają możliwość zamknięcia granicy z Rosją  »
DATA: 2014-09-26
(Informacja z dnia 25.09.2014 r.)Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko polecił rządowi przygotować się na ewentualne tymczasowe zamknięcie liczącej 2300 km granicy z Rosją - wynika z opublikowanego dzisiaj dekretu szefa państwa.  
Ukraina: likwidacja konsulatu w Sewastopolu  »
DATA: 2014-08-29
30 września kończy działalność Konsulat Generalny RP w Sewastopolu zgodnie z decyzją nr 77 Ministra Spraw Zagranicznych w sprawie likwidacji placówki. Jego zadania przejmie Konsulat Generalny RP w Odessie.  
Ukraina: wciąż ,,gorące regiony" »
DATA: 2014-07-11
ASMAP z Ukrainy poinformował o zamkniętych dla ruchu przejściach granicznych między Ukrainą, a Federacją Rosyjską.   
Ukraina: zawieszenie działalności Konsulatu Generalnego RP w Doniecku »
DATA: 2014-06-12
Ukraina (Obwody Doniecki, Zaporoski i Ługański) - zawieszenie działalności Konsulatu Generalnego RP w Doniecku. 
Ukraina: chcą zamknąć wszystkie przejścia graniczne z Rosją »
DATA: 2014-06-11
Ukraina chce zamknąć wszystkie przejścia graniczne z Rosją, tymczasem prorosyjscy separatyści przejmują kontrole nad kolejnymi odcinkami granicy. 
Ukraina: zamyka 8 przejść granicznych z Rosją  »
DATA: 2014-06-06
Stowarzyszenie ASMAP Rosja podaje na swojej stronie, że według rządowych ukraińskich informacji ruch samochodów został wstrzymany na 8 przejściach granicznych z Rosją spośród 32 w obwodzie Ługańskim i donieckim. 
MSZ: Ukraina – ostrzeżenie dla podróżujących »
DATA: 2014-05-29
Ministerstwo Spraw Zagranicznych ponownie wzywa obywateli RP do opuszczenia obwodów donieckiego i ługańskiego oraz niepodejmowania pod żadnym pozorem podróży na ich teren. 
   archiwum     1/5 »
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6111397    Partner - giełda transportowa TimoCom