MENU BRANŻA  


  TECHNIKA   1/17Do produSamochody użytkowe w przyszłości »
DATA: 2017-02-15
 IRU opublikowało raport na temat przyszłości pojazdów użytkowych i określenia planów działań w celu obniżenia emisji CO2 w branży transportu drogowego. 
Rośnie zainteresowanie elektrycznymi autobusami »
DATA: 2016-09-26
Na razie w naszej strukturze sprzedaży dominują autobusy z tradycyjnym napędem, ale rynek autobusów elektrycznych dynamicznie rośnie.  
W USA powstanie jezdnia z paneli słonecznych »
DATA: 2016-09-06
Słynna Route 66 w stanie Missouri zmieni się nie do poznania. Co prawda dzięki prywatnej inicjatywie, ale przy wsparciu budżetu federalnego, zostanie zrealizowany pierwszy w kraju projekt, który pozwoli na stworzenie jezdni w prekursorskiej technologii.  
The Iron Knight: Najszybsza ciężarówka świata »
DATA: 2016-08-22
„The Iron Knight” jest rezultatem niezwykłej kooperacji techników, inżynierów i projektantów pracujących w Volvo Trucks. Z wyjątkiem silnika Volvo D13 i produkowanej seryjnie skrzyni biegów I-Shift Dual Clutch, pojazd ten zbudowano całkowicie od podstaw.  

Ekoradary to przyszłość w miastach »
DATA: 2016-03-01
Na południowym - wschodzie Londynu testowane są ekoradary. To nowy system monitorujący czystość spalin w samochodach. 
LNG/CNG w Śremie dostępne »
DATA: 2016-01-14
 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie otworzyło ogólnodostępną stację tankowania LNG/CNG.  

W pełni elektryczny ciągnik siodłowy »
DATA: 2015-08-25
W ramach pilotażowego projektu realizowanego wspólnie przez BMW oraz firmę logistyczną SCHERM na drogi Monachium wyjechał 40-tonowy elektryczny ciągnik siodłowy.
 

Ciężarówki w służbie ogniowej »
DATA: 2015-08-13
W czasopiśmie Transport Technika Motoryzacyjna można znaleźć ciekawostki i  informacje o pojazdach ciężarowych przygotowanych do pracy dla straży pożarnej.  
Autonomiczne samochody - przyszłość motoryzacji »
DATA: 2015-08-11
Nadchodzi motoryzacyjna rewolucja. Rewolucja, które wkrótce może wyrzucić nas zza kierownicy samochodów. Czy powinniśmy oddawać nasze bezpieczeństwo w ręce maszyn? Google, Uber i Tesla Motors twierdzą zgodnie, że tak.  

Zasilanie ciężarówek z trakcji elektrycznej »
DATA: 2015-06-16
Ciężarówki Scania będą transportować ładunki na 2-kilometrowym odcinku badawczym, który powstaje wzdłuż drogi z portu w Gävle do Storvik.  
   archiwum     1/17 »
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 5448190    Partner - giełda transportowa TimoCom