ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  TECHNIKA   1/18Do produPolskie firmy transportowe inwestują w bezpieczeństwo »
DATA: 2017-09-19
Polscy przedsiębiorcy transportowi coraz chętniej sięgają po nowoczesne rozwiązania z zakresu IT.  
Jak napędzić tira prądem »
DATA: 2017-09-04
Zasięg na jednym ładowaniu to jeden z głównych problemów, z którymi borykają się producenci pojazdów elektrycznych.  
Niemcy: Już za rok będzie e-autostrada dla ciężarówek »
DATA: 2017-08-16
Na 10 kilometrach autostrady A5 w Niemczech powstanie elektryczna linia dla hybrydowych ciężarówek. System dla władz Hesji zbuduje Siemens. Gotowy będzie w 2018 r.  
Gaźniki – stara technologia w cyfrowym wydaniu »
DATA: 2017-06-19
Chociaż gaźniki zniknęły dwadzieścia lat temu, pozwalają rozkwitać małym warsztatom dzięki modzie na stare samochody. Pracy przy regeneracji bądź odtwarzaniu części do old i youngtimerów jest coraz więcej.  
Smok Wawelski skontroluje liczniki cystern z LNG »
DATA: 2017-03-27
Inżynierowie z Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego PGNiG zaprojektowali mobilne stanowisko do legalizacji liczników na cysternach przewożących skroplony gaz ziemny (LNG). Wcześniej takie legalizacje przeprowadzały tylko zagraniczne firmy. Urządzenie nazwano „Smokiem Wawelskim”.  
Genewa 2017: Inteligentna opona miejska Goodyear’a »
DATA: 2017-03-22
Podczas zakończonego Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego Geneva Motor Show, Goodyear pokazał, jak może wyglądać opona w niedalekiej przyszłości. 
Zarządzanie transportem: nowa jakość dzięki chmurze »
DATA: 2017-03-07
Szybki wzrost mocy obliczeniowych i rozwój oprogramowania sprawiają, że to, co do niedawna było tylko wymysłem, staje się rzeczywistością. Dostępność danych w internecie, nawigacja wykorzystująca satelity, smartfony, big data i autonomiczne pojazdy – to wszystko jest w zasięgu ręki. Przemysł i politycy mówią wręcz o czwartej rewolucji przemysłowej, która dotyczy także logistyki.  
Mercedes podłącza ciężarówki do internetu »
DATA: 2017-03-06
Zanim samochód zdąży się zepsuć serwis już będzie wiedział o ryzyku awarii. Mercedes wprowadza system automatycznego nadzorowania stanu technicznego ciężarówek. 
250 tys. pojazdów Scania połączonych w ramach sieci »
DATA: 2017-03-01
Usługi telematyczne od wielu lat stanowią integralny element oferty Scania. System jest stale rozwijany, a liczba pojazdów Scania połączonych w ramach sieci przesyłania informacji przekroczyła już ćwierć miliona. Obecnie obejmuje ona 2/3 pojazdów, wprowadzonych do ruchu w ciągu ostatnich 5 lat.   
Samochody użytkowe w przyszłości »
DATA: 2017-02-15
 IRU opublikowało raport na temat przyszłości pojazdów użytkowych i określenia planów działań w celu obniżenia emisji CO2 w branży transportu drogowego. 
   archiwum     1/18 »
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6111415    Partner - giełda transportowa TimoCom