ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO   1/6Do produRozwiązania programu SMART w walce z nietrzeźwymi kierowcami »
DATA: 2016-03-22
21 marca 2016 r. w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja poświęcona działaniom prewencyjnym wobec nietrzeźwych kierowców, zorganizowana w ramach programu SMART (Sober Mobility Road Transport) przez European Transport Safety Council oraz Instytut Transportu Samochodowego.  
NIK o gromadzeniu i wykorzystywaniu danych dotyczących brd »
DATA: 2016-02-23
W Polsce nie funkcjonuje jednolity, kompleksowy system umożliwiający gromadzenie oraz wykorzystywanie danych dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego. 
Bezpieczeństwo ruchu drogowego w 2014 roku »
DATA: 2015-06-22
Przekazujemy dane statystyczne za 2014 rok.  
ECO DRIVING – ZIELONA JAZDA – bezpłatne szkolenie - Warszawa »
DATA: 2015-03-04
Szkoła Jazdy Renault organizuje bezpłatne 4 godzinne szkolenie współfinansowane przez UE (pomoc de minimis) z zakresu bezpiecznej i ekonomicznej jazdy pt:
„ECO DRIVING – ZIELONA JAZDA” 
Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych - 15.11 »
DATA: 2014-11-13
W samo południe rozpocznie się impreza  „Bezpieczeństwo idzie w ruch!”,organizowaną 15 listopada w Arkadii  z okazji Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych w tym roku obchodzonego 16 listopada. 
Statystyki wypadków drogowych za I półrocze 2014 roku  »
DATA: 2014-09-04
Bezpiecznie w drogę: nowa aplikacja na smartfony  »
DATA: 2014-06-26
Siim Kallas, wiceprzewodniczący Komisji odpowiedzialny za politykę transportu, przestrzega: Drogi europejskie są zawsze najbardziej zatłoczone w okresie wakacji letnich. O ile łatwo jest wyjechać samochodem za granicę, to niejeden kierowca nie zdaje sobie sprawy, że pewne przepisy i znaki drogowe nie są jednakowe w całej UE. Aplikacja - Going Abroad -  to wygodne i przyjazne dla użytkownika źródło informacji, minimalizujące ryzyko błędu. 
Inicjatywa przeciwko pijanym kierowcom »
DATA: 2014-06-10
Szeroka koalicja firm i instytucji, działających na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, zamierza wykorzystać wzrost świadomości społeczeństwa, aktywizując Polaków do poparcia hasła "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" i umieszczenia nalepki z takim napisem na tylnej szybie samochodu.  
Polskie Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego »
DATA: 2014-05-27
Głównym celem Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego POBR jest przyczynienie się do zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w Polsce. POBR będzie dostarczać danych o zagrożeniach na polskich drogach i rozpowszechniać wiedzę na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego. 
Raport KRBRD za 2013 rok »
DATA: 2014-05-27
Jak zmieniło się bezpieczeństwo na polskich drogach w ubiegłym roku? Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego publikuje najnowszy raport dot. stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego i działań zrealizowanych w tym zakresie w 2013 r. 
   archiwum     1/6 »
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6111412    Partner - giełda transportowa TimoCom