ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  W MEDIACH O TRANSPORCIE  

Przewoźnicy apelują do Prezydenta RP

Zrzeszenia firm z branży przewozowej, logistycznej i paliwowej wystosowały apel do Andrzeja Dudy, by nie podpisywał nowej ustawy regulującej rynek przewozów.

Nowe prawo miało położyć kres nielegalnemu transportowi paliw, alkoholu i papierosów. Przewoźnicy uważają jednak, że na nowych przepisach nie zyska nikt poza oszustami.

(…) - Jesteśmy gotowi płacić za swoje przewinienia, ale nie za działania oszustów podatkowych. Tymczasem w tej ustawie odpowiedzialność jest przerzucona właśnie z takich osób na przewoźników i kierowców. To najlepsze rozwiązanie dla osób nieuczciwych, które mogą teraz wyłgać się z odpowiedzialności – argumentuje w rozmowie z Onetem Jan Buczek, prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. I dodaje: - My, przewoźnicy dzisiaj funkcjonujemy w systemie bardzo rozbudowanej logistyki. Przy rentowności 3 proc. nie jesteśmy w stanie oczekiwać tygodniami na zlecenia, które cały czas krążą – podkreśla Buczek.

Więcej na www.biznes.onet.pl

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6056332    Partner - giełda transportowa TimoCom