ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU BRANŻA  


  Polska - Rosja: przewozy  

Wydawanie zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2016

Biuro ds. Transportu Międzynarodowego informuje, iż zgodnie z decyzją Komisji Społecznej z dnia 11 kwietnia 2016 r. zezwolenia rosyjskie zostały podzielone według następujących zasad:

Rosja ogólne wydawane będą w liczbie:
- dwie sztuki na każdy pojazd uprawniony.

Otrzymanie kolejnych zezwoleń będzie możliwe w momencie wykorzystania i zdania do GITD - Biura do Spraw Transportu Międzynarodowego zezwoleń uprzednio pobranych. Przedsiębiorca otrzyma zezwolenia w liczbie nie większej niż liczba zezwoleń zdanych.

Rosja kraje trzecie:

75 % zezwoleń prawidłowo wykorzystanych i zwróconych na dzień 29 lutego 2016 r., pobranych w ramach limitu podstawowego i dodatkowego z kontyngentu 2015 r.
 z wyłączeniem zezwoleń, które według odrębnych komunikatów nie stanowiły podstawy do naliczenia limitów. Pozostała liczba zezwoleń zostanie przeznaczona na limity dodatkowe dla wszystkich uprawnionych przedsiębiorców. Zezwolenia w ramach limitów dodatkowych otrzymają wyłącznie przedsiębiorcy, którzy posiadają licencję na wykonywanie mtd rzeczy powyżej jednego roku (licząc od daty odebrania licencji).

Wydawanie zezwoleń rozpocznie się od dnia 13 kwietnia 2016 r.

Komunikat Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego

TAGI: Rosja   kontyngent zezwoleń  
Więcej na ten temat...
EKMT "bez Rosji" jeszcze nieważne
  DATA: 2011-02-17
Rosyjscy przewoźnicy o zezwoleniach
  DATA: 2011-02-25
Do Rosji z certyfikatem, na Ukrainę - z deklaracją
  DATA: 2011-06-16
   


     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
Opłaty na Węgrzech z ZMPD
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6056314    Partner - giełda transportowa TimoCom